Системна інтеграція

Системна інтеграція - це комплекс рішень, що дозволяють об'єднати різні

ІТ-системи, послуги та програмне забезпечення в єдине цифрове середовище, підвищуючи при цьому продуктивність та якість роботи компанії Замовника.

Мета системної інтеграції - це максимально ефективне управління технологічним процесом, виробництвом, організацією загалом.


Фахівці компанії «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» можуть допомогти компаніям у подоланні труднощів, пов’язаних із використанням технологій, а також у вирішенні бізнес-завдань за допомогою інтеграції технологічних рішень як окремих послуг або комплексних рішень з інтеграції систем.

Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» надає повний спектр послуг з проектування, побудови та підтримки ІТ-інфраструктури будь-якої складності.

Компанія просуває інноваційні рішення та реалізує проекти будь-якого масштабу, грунтуючись на значному власному професійному досвіді та високому рівні компетенції партнерів – лідерів серед вендорів. Це дозволяє запропонувати нашому Замовнику різноманітні варіанти з урахуванням специфіки ведення бізнесу та інвестиційної політики Замовника.


ЕТАПИ реалізації комплексного проєкту з системної інтеграції:
Аналіз => Проектування => Впровадження
1. Аналіз.
  • попередній консалтинг та спільне вивчення проблем;
  • формування концепції комплексної інтеграції.
2.Проектування.
Проєкт з системної інтеграції включає створення нових і об'єднання розрізнених інформаційних систем в єдиний інформаційний простір.

3. Впровадження.
Розробляється план заходів щодо введення в дію компонентів інтеграції, різноманітних систем, підсистем та/або об'єднання систем, проводяться інженерні інсталяційні роботи та пуско-налагоджувальні роботи як єдиного комплексу.
Впровадження комплексних рішень включає в себе центри обробки даних, обчислювальну інфраструктуру, системи зв’язку і забезпечення безпеки, засоби моніторингу та оповіщення, а також безліч інших найважливіших підсистем для функціювання і вирішення бізнес-задач Замовника.

Індивідуально підходимо до кожного проекту,
обираємо та пропонуємо Вам
найбільш ефективні та раціональні рішення.

Контакти
ТОВ «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ»
01054, Україна, м. Київ, вул. Івана Франка, 22/24, оф. 21
+380 97 128 99 44
+380 99 128 99 44
info@integration-it.com.ua
Made on
Tilda