Охоронна сигналізація
Tilda Publishing
В даний час на Україні і в усьому світі існують три методи охорони об'єктів:

1) Фізична охорона. Яскравим прикладом є система Приватних Охоронних Підприємств та загонів Позавідомчої Охорони, які забезпечують фізичну охорону об'єктів без застосування технічних засобів охорони. Основний мінус цього підходу – вплив людського чинника на захищеність об'єкта.

2) Охорона за допомогою технічних засобів. У цьому підході охорони об'єктів використовуються лише технічні засоби охорони без контролю людиною над тактикою охорони. Основний мінус даного підходу – технічні засоби охорони часто дають неправдиві спрацьовування та виходять з ладу. Без відповідного контролю та своєчасного виявлення несправностей потрібно негайне реагування на ситуацію, що найчастіше відсутня при використанні лише технічних засобів охорони.

3) Комбінований метод охорони. Він включає перший і другий методи охорони. Він є найефективнішим, оскільки технічні засоби охорони виключають вплив людського чинника на ступінь збереження об'єкта. Але, з іншого боку, все ж таки остаточне рішення приймає людина, яка керує тактикою охорони та вживає заходів до усунення порушень, проникнень, виявлених технічними засобами охорони.Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» реалізує проекти створення технічних засобів охорони з можливістю виведення тривожної інформації на централізований пульт позавідомчої охорони.
Також наша компанія виконує проекти в галузі побудови систем відеоспостереження, систем охоронної сигналізації та систем контролю та керування доступом.

Компоненти охоронної сигналізаціїТипова схема охоронної сигналізації (ОС) складається з наступних компонентів:

1) Приймальна панель. Центральний пристрій, який використовується для прийому сигналів від охоронних сповіщувачів та видачі сигналу «Тривога» на дисплей приймальної панелі або на автоматизоване робоче місце оператора системи.

2) Охоронні сповіщувачі. Вони бувають різних видів, докладніше про це описано у наступних розділах.

3) Джерела безперебійного живлення.

4) Автоматизоване робоче місце оператора системи операційної системи.

Made on
Tilda